POLUVREME - Čuka nemoćna, da li je Genk već završio posao na "Dubočici"?

četvrtak 05.10.2023.
21:49

Dva gola zaostatka, biće teško i u nastavku...

David Damnjanovic/STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča u Leskovcu, fudbaleri Čukaričkog gube od Genka sa 2:0 u drugom kolu grupe F Lige konferencija.

Izabranici Igora Matića nalaze se u veoma teškoj situaciji jer su, za razliku od meča u Budimpešti, u večerašnji meč ušli dosta lošije, što se i odrazilo na rezultat.

Terensku inicijativu Belgijanci su krunisali golom posle lepe akcije po levoj strani, Pejntsil je proigrao Davida Hejnena koji je loptu prosledio u gol.

Jedanaest minuta kasnije, neoprezni start Subotića unutar kaznenog prostora uslovio je i jedanaesterac koji je sudija dosudio posle konsultacije sa VAR sobom.

Siguran sa bele tačke u 21. minutu bio je Žozef Pejntsil.

Mogao je Arokodare u dva navrata i da uveća prednost svoje ekipe, ali je oba puta Čuka imala sreće jer napadač Genka nije bio dovoljno skoncentrisan.

Čukarički u dosadašnjem toku meča nije stvorio neku opasniju situaciju osim jednog udarca na gol Stankovića, pa će Beograđanima biti potrebno pravo čudo ne bi li izbegli poraz...