Poluvreme derbija - Inter drži lekciju Juventusu!

21:35

Inter ima za čim da žali, ali vodi nakon prvog poluvremena.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Bolji Inter nakon prvih 45 minuta utakmice, trenutan rezultat je 1:0.

Gol smo videli već u 13. minutu utakmice, Barela je tražio Vidala u kaznenom prostoru, pronašao ga, a Čileanac je pogodio glavom za 1:0.

Samo 11 minuta kasnije fantastična šansa za Inter, Lukaku je šutirao, Ščešnji je odbranio, lopta je došla do Lautara koji prebacuje gol iz izgledne situacije.

Mogao je Inter do prednosti i nakon nove akcije po desnoj strani, Lukaku je ponovo šutirao, ovoga puta Ščešnji je bio daleko sigurniji odbranivši mu šut.

Uglavnom, Inter daleko bolji, Pirlo mora nešto da menja.