POLUVREME - Fudbalski spektakl i "beton liga" Kurtoa i Alison na Enfildu, Osimen pokrenuo Napoli!

utorak 21.02.2023.
21:51

Odlična fudbalska predstava u Liverpulu, ali i dve velike greške golmana.

EPA-EFE/Peter Powell

Fantastičan i veoma uzbudljiv fudbal gledamo večeras na Enfild Roudu gde je na poluvremenu prvog meča osmine finala Lige šampiona između Liverpula i Real Madrida rezultat 2:2.

"Redsi" teško da su mogli da požele bolji početak meča, već u četvrtom minutu Darvin Nunjez odlično je reagovao na dodavanje Salaha i zatresao mrežu Kurtoe, da bi deset minuta kasnije Salah iskoristio veliku grešku Belgijanca i udvostručio prednost svoje ekipe.

Uzvratio je Real vrlo brzo, igrao se 21. minut kada je Vinisijus odličnim udarcem iskosa sa leve strane loptu poslao u drugi ugao Alisona i zatresao mrežu.

Brazilac u 36. minutu kao da je želeo da uzvrati "poklon", pa je veoma loše intervenisao pošto se lopta od Vinisijusa odbila u gol.

Drugi meč u Frankfurtu nešto je mirniji, Napoli trenutno vodi 1:0, a mogao je i više pošto je Trap odbranio penal Kvaracheliji.

Ispravio je to Viktor Osimen posle prodora Lozana koji je loptu praktično uneo u gol, pa Italjani posle prvih 45 minuta imaju značajnu prednost.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.