POLUVREME - Liverpul se raspada, da li je ovo najgora partija jednog igrača u LŠ?

Autor: Nemanja Janošev
sreda 07.09.2022.
21:47

Napolitanci blistaju!

EPA-EFE/CESARE ABBATE

Fudbaleri Napolija vode sa 3:0 na poluvremenu utakmice sa Liverpulom na svom "Dijego Armando Maradona" stadionu.

Potpuno razoreni Liverpul ne liči na onaj tim koji je dominirao Engleskom i Evropom prethodnih sezona. Nisu dobri na početku sezone, ali najranjivije izgledaju upravo večeras kada je Napoli u pet minuta uspeo da im zagorča život podno Vezuva.

Dva penala za domaće, od čega jedan odbranjen Alisona, stativa Osimena i tri pogotka preko Zjelinskog, Angise i Simeonea Liverpul ostavljaju u prašini i nemoći. Moglo je biti i ubedljivije od ovoga za tim Jirgena Klopa koji izgleda katastrofalno, posebno Džo Gomez koji izgleda kao amater.

Na drugoj strani Bajern vodi protiv Intera sa 0:1 golom Sanea, a pogoci su još viđeni  na "Nou kampu" gde Barselona preko Kesija i Levandovskog vodi 3:1 protiv Viktorije Plzenj i Brižu. Tamo je 1:0 za domaće.