POLUVREME - PSŽ je "nula" bez Mbapea, Bajern dominira, Milan vodi

utorak 14.02.2023.
21:50

Presek poluvremena.

EPA-EFE/TERESA SUAREZ

Na poluvremenu prvih mečeva osmine finala Lige šampiona, PSŽ - Bajern Minhen 0:0, Milan - Totenhem 1:0.

Kristof Galtije je bio primoran da ostavi rovitog Kilijana Mbapea na klupi i to se još kako osetilo u igri domaće ekipe. Galtije je izveo tim u formaciji 4-4-2, ali Lionel Mesi i Nejmar su bili potpuno odsečeni.

Bajern je igrao u formaciji 3-4-2-1 što se pokazalo da baš prija ekipi, jer su gosti u potpunosti kontrolisali igru na terenu. Bajern je imao posed lopte, igrao je na polovini rivala i strpljivo gradio šanse.

Koliko je Bajern bio dominantan, a PSŽ bezopasan pokazuje i podatak da Parižani nisu imali nijedan udarac ka Zomerovom golu! Nije ni Bajern imao onih pravih prilika, ali makar jeste osam pokušaja ka Donaruminom golu, od toga najbolji preko Kimiha sa 20 metara.

Galtije će morati da rizikuje sa Mbapeom, koji je trenirao sa ekipom pre meča i videćemo koliko će biti spreman da odigra u nastavku.

Fudbaleri Milana vode protiv Totenhema 1:0 na poluvremenu. Domaći su poveli već u sedmom minutu.

Teo Ernandez je u skoku bio bolji od Romera i poslao loptu ka golu po levoj strani. Forster je odbranio, ali je odbitak pokupio Brahim Dijaz koji je bio u petercu, još jednom je golman Totenhema odoleo, ali posle trećeg udarca je bio savladan. Londonski tim konstantno je napadao gol ,,rosonera“, ponajviše preko Sona, s druge strane domaći su pokušavali kontrama da udvostruče prednost, međutim pravih opasnosti do kraja prvog poluvremena nije bilo.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.