utorak 15.08.2023.
20:47

Neće biti lako TSC ni u Ligi Evrope...

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri TSC gube sa 1:4 u prvom poluvremenu revanš meča 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona od Brage.

Prava katastrofa sprema se TSC u Bačkoj Topoli. Braga ih je razmontirala u prvih 45 minuta i tako im uništila svaku nadu da mogu do čuda u revanšu posle poraza od 3:0 u „Kamenolomu“.

Dobro i sa dosta energije ušao je TSC u ovu utakmicu uz nekoliko pokušaja ka golu rivala. Međutim, sve je to bilo kratkog daha. Braga je već iz prve situacije došla do prednosti i to preko Picija, a do 16. minuta bilo je ogromnih 0:3! Bruma je bio dvostruki strelac da bi na 0:4 povisio golom Al Musrati.

Bila je to očajna predstava izabranika Žarka Lazetića koji osim tih uvodnih nekoliko minuta nisu delovali kompaktno ni na trenutak.

Ipak, da im teret padne sa leđa pobrinuo se Marko Rakonjac vrlo lepim solo prodorom i golom sa desne strane kada je pogodio bliži ugao Mateusovog gola.