POLUVREME - TSC mora konkretnije, Masuras pravi razliku u Bačkoj Topoli!

19:31

Domaćin će morati da zaigra ofanzivnije ne bi li izbegao poraz.

STARSPORT
STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča drugog kola grupe A Lige Evrope, fudbaleri TSC-a gube u Bačkoj Topoli od Olimpijakosa rezultatom 1:0.

Gosti iz Pireja su preuzeli terensku inicijativu od samog početka meča, te i zapretio prvi preko Kinija, da bi udarac Fortunisa uspeo da izblokira Stojić.

Ipak, spasa za Veljka Ilića nije bilo u 16. minutu, toliko je bilo potrebno Georgiosu Masurasu da dovede grčkog velikana do vođstva.

Iskusni grčki napadač je posle lepog centaršuta Podensea s desne strane precizno gađao i glavom pogodio levu stranu gola nemoćnog golmana Topolčana.

Nakon toga, fudbaleri TSC-a zaigrali su nešto bolje, prvo je šutirao Stanić, da bi potom udarac Rakonjca završio malo iznad prečke.

Nedugo zatim se Rodinei našao u veoma izglednoj situaciji kada je njegov udarac odbio Ćalušić, potom i Petrović, dok je na drugoj strani Petrović šutirao u golmana Olimpijakosa sa dvadesetak metara.