POLUVREME - TSC na kolenima, Braga ima "najopasniji rezultat"!

utorak 08.08.2023.
21:47

Tim iz Bačke Topole još je i dobro prošao posle prvih 45 minuta...

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole gube na poluvremenu od Brage sa 2:0 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona u Portugalu.

Domaćin je od samog početka meča uspostavio terensku inicijativu, lako pravio višak na svakom delu terena i zasluženo stigao do dva brza gola u razmaku od samo dva minuta.

Igrao se 17. minut kada je Bruma potpuno lagano probio po levoj strani, ušao u sredinu i uz malo sreće pogodio na prvu stativu.

Praktično već u sledećem napadu, Braga je stigla do još jednog pogotka, Ruiz je lepo proigrao Picija koji je rutinski zatresao mrežu Ilića.

Odmah nakon primljenog gola, TSC je imao najbolju priliku na meču do sada, posle lepe akcije preko gola šutirao je Pantović.

Na drugoj strani, Pici je gađao tik pored stative, raspoloženi Bruma pravio probleme odbrani srpskog predstavnika, a finiš prvog poluvremena protekao je u nešto mirnijem tonu, treba spomenuti i opasan napad TSC-a s desne strane kada centaršut Jovanovića nije pronašao nikoga.

Moraće izabranici Žarka Lazetića mnogo bolje u nastavku meča ukoliko žele da makar održe aktuelni rezultat...