Poluvreme - Uživanje je gledati, PSŽ vodi!

sreda 28.04.2021.
21:46

Odlična partija Pari Sen Žermena u prvih 45 minuta utakmice polufinala Lige šampiona.

EPA-EFE/NIGEL RODDIS

Sjajno je počela ekipa Pari Sen Žermena danas, koristili su odlično prostor koji im je ostavljan od strane fudbalera Mančester sitija čija odbrana danas nije bila na najvišem nivou.

Znali su u Mančester sitiju da prete domaći iz prekida, pre svega zbog fantastičnih centaršuteva Di Marije.

Jedan takav je usledio u 15. minutu kada je bio korner, upravo je Di Marija centrirao, a Markinjoš glavom je skrenuo u mrežu za 1:0.

Bolji PSŽ i u nastavku, do kraja poluvremena još par odličnih kontri, Nejmar je bio sjajan, a i Mbape koji je prodirao na suprotnoj strani. Sa druge strane, dobra šansa za Mančester siti u 42. minutu utakmice kada je Fil Foden dobro šutirao, ali samo do Kejlora Navasa koji je sjajno intervenisao.

Dakle, nakon prvih 45 minuta, 1:0 za PSŽ.