utorak 10.04.2018.
21:31

Mančester siti je dobro oštećen u ovom dvomeču protiv Liverpula!

EPA-EFE/PETER POWELL

U prvom meču je Mohamed Salah bio u ofsajdu kod postizanja prvog gola za Liverpul, u drugom je poništen čist gol Leroja Sanea.

Pri rezultatu 1:0 u korist Mančester sitija, Karius je napravio veliku grešku, istrčao je loše, na kraju se lopta odbila od Milnera do Sanea koji je postigao gol.

Španski arbitri su pokazali ofsajd, mislili su da je od fudbalera Mančester sitija lopta stigla do Sanea.

Pogledajte tu situaciju OVDE.

66 Komentara

Sale1389
Tuesday, 10.04.2018
23:40

Procitajte pravila pa cete znati sa je cist ofsajd. Kada golman ovako ispadne a ostane jedan igrac to je ofsajd. Golman se racuna kao igrac,kao sto je u ovom slucaju.

Bidza i Tridza
23:58

To bi vazilo da je igrac Sitija poslao loptu Saneu. Milner je taj koji je poslao loptu i nikakvog ofsajda nema.

22:41

Cist gol je bio ali mislim da bi se svakako Liverpul zategao u 2. poluvremenu kao sto jeste i postigao 2 gola

_Goran_
22:23

Ponisten je cist gol, to je tacno. Ali isto tako je bio faul Sterlinga nad van Dajkom pre gola Zesusa.

United_forever
22:09

Momenat koji je prelomio mec

Mister No 11
22:09

Alo bre Ofsajd je. Samo jedan igrac je bio ispred sanea Karijus lezao na 6 metara od gola cist ofsajd.

22:40

Fora je sto je Milner poslao loptu ka Saneu,nije to ucinio igrac Sitija.

RockyMan
22:59

Lopta sa odbila od igrača Liverpula, znači nije ofsajd.

Boykevp
21:56

I da je od igraca sitija opet je igrac liverpula bio blizi golu

Nogometni strucnjak
23:25

Ofsajd je bio jer je MIlner vratio loptu. Ali da ti objasnim nesto kao i svim clanovima ove stranice. Da ne bi bio ofsajd, potrebno je da dva protivnicka igraca budu iza lopte, u vecini slucajeva su to golman i jedan igrac sa terena, u ovom slucaju posto je golman bio ispred lopte, potrebno je da budu dva igraca iiza lopte, a bio je samo jedan, tako da u tom slucaju jeste ofsajd, ali zbog dodavanja Milnera nije. Pozdrav.

Reds8c
07:07

Pa i neje je baš vratio ni dodavao, sa punom brzinom uletjela u njega i lopta se odbila.

boris340
21:56

Sudija je digao ruku nije je ispruzio znaci nije signalizirao ofsajd.

Čeki
01:43

Pa jesi video kako se uplasio kad je sviran ofsajd. Istinski se pokajao, ali izgleda nije smeo (hteo da kaze glavnom u slusalicu).

SERBON
21:47

Čudno je da UEFA nije uvela VAR u Ligu šampiona.

sasa lesa
00:49

Kad bi smeli da uvedu...

xenon 1989
21:45

Ovo nije ništa kako bi tek bili pokradeni da su kojim slučajem naleteli na Real. :D

madridistatill_i_die
23:10

Nameste ti najslabijeg u četvrtfinalu, imaš tri gola prednosti pred revanš i opet ispadneš. Definicija malog kluba :D

Stratford
21:41

Guardiolina ekipa oštećena? Strašno.. Bio je faul nad Van Dajkom kod gola, pa život ide dalje

Seva7
21:41

Obavezno uvesti VAR.. Ponisten cist gol sitiju jer ofsajd nije mogao nikako da se svira i priznat isto tako neregularan gol jer je sterling napravio faul.... Kod obe situacije odlucio pomocni sudija i msm da u skorije vreme neće suditi

sasa lesa
00:51

Obavezno da. Onda bi bilo samo 4:1 za Liverpul..

Reds8c
07:05

I zbog čistog faula u 2 minuti

Brat Rodrigoo
21:39

Ne postoji nijedan, ali apsolutno nijedan dobar razlog da se VAR ne uvede.

ixyco96
22:51

Jedini razlog tome je da neke dobre ekipe ne bi mogle da se slepaju.

21:38

Ima Liverpul srece, bas se vidi da trenutno na terenu ne postoji zadnji vezni. Prvi gol mozda je bio faul nad Van Dajkom, a ovo je cist gol ponisten.

Mino Rajola
11:06

Neka je poništen. I treba.

Mino Rajola
17:28

Trebali su nam i penal dosuditi. Red je da jednom jedan dobijemo na poklon:-DnMožda bude u polufinalu;-DDD

_mladen_
16:25

Ne bunim se, pogotovo sto su prvi postigli, tako sto je Sterling faulirao Van Dajka.

ADIS-M-UNTD
21:38

Meni nije jasno zasto je gol ponisten..mislim da nikome nije jasno ni na stadionu...faul nije jer je sudija pomocni signalizirao znaci ofsajd.

mrancic
22:44

Mrze ih sudije.Samo njih.

REDsYNWA
21:35

Istina cist gol,inace sram nas bilo kako igramo i sram klopa bilo za ovu taktiku.Svi se povukli ispred sesnesterca stojimo i cekamo da nam daju gol cak ne istrcavamo mogu da sutiraju kako oce.I eto vam vas dajk doneo nam je dosta al je statican lik skroz i zbog njega smo primili gol.

mrancic
22:46

Jel pričaš o Klopu ili Murinjo?Livwrpul napravio autobus?Nemoguće!To radi samo Junajted.

_mladen_
23:46

Au ala si ovde poceo pljuvati. Nije Klop hteo da se brani, vec je ekipa pala nakon primljenog gola ovako brzo, pritom je bio faul nad Van Dajkom. Video si igru u drugom poluvremenu. Ne verujem da si ovoliko popljuvao po Klopu i Van Dajku. xD

Adnan
21:35

Nije ofsajd,ali moguc je faul nad golmanom.Jos 45 minuta,nisam siguran da ce Liverpul izdrzati,Ox promasio polufinale pred kraj.

MANUTD
21:35

Ponisten pogodak, ofsajd prilikom prvog pogotka u liverpulu i sada mi je jedan detalj upao u oci, nije produzeno prvo poluvreme ni minut? Klop zakovao bunker, a ja sam mislio da je on napadacki orijentisan trener, sta je sad ovo? Ovo vise nije fudbal!

_mladen_
22:41

Hahahaha 1:2, muk. Jel ti zao sad?

Reds8c
07:02

Sve je to bilo taktički od Kloppa. Nečeš ti nikad to skužiti. To što igraju scumi, to više nije fudbal.

MANUTD
23:50

Cega da mi bude zao? Pa nije Junajted igrao? Jel tebi zao sto ste igrali bunker ili ces preci preko svojih principa o kojima si govorio nedavno i reci da ti nije zao?

Stari
23:43

To je zavist!!!

Wolverine
21:33

Katastrofa.. A onda se ljudi žale na ove naše seoske lige kad sudija pogriješi..