nedelja 07.03.2021.
19:14

Blamaža Krasnodara...

Epa/Jose Manuel Vidal

Dinamo iz Moskve je uspeo da savlada Tambov rezultatom 2:0, poveli su preko Gruleva u 37. minutu, da bi konačnih 2:0 postavio Moro u 90.

Ural i Ufa su odigrali bez golova, Branko Jovičić je odigrao 79. minuta za domaće, dok je napad gostiju predvodio Andrić, a u odbrani je bio Miletić, obojica su zamenjeni pred kraj utakmice.

U derbiju kola Spartak iz Moskve je dočekao Krasnodar, bilo je veoma ubedljivih 6:1.

Sobolev je doveo domaće u prednost već u 2. minutu, da bi šest minuta kasnije bilo 2:0 preko Promesa. Gosti su došli do nade preko Gazinskog u 56. minutu, ali je nakon toga postojao samo jedan tim na terenu.

Sobolev je svojim drugim golom doveo domaće do 3:1, da bi Larson u 63. minutu povisio na 4:1.

Ponce i Larson su samo dokusurili goste do kraja.