ponedeljak 28.02.2022.
23:00

"Prazne puške"...

EPA-EFE/Kiko Huesca

Fudbaleri Granade i Kadiza remizirali su rezultatom 0:0 u poslednjem meču 26. kola La Lige.

Granada je večeras imala lepu priliku da protiv direktnog rivala u borbi za opstanak prekine niz poraza.

Zvuči neverovatno, ali od remija sa Barselonom, Granada je vezala pet poraza u prvenstvu, a večeras je uspela da osvoji makar bod.

Verovatno bi Granada imala više šansi da dođe do pobede da Duarte nije zaradio direktan crveni karton u 33. minutu.

Kadiz nije mnogo bolji od Granade, iako ima samo poraz na poslednjih pet mečeva, ipak su i dalje u zoni ispadanja.

Kadiz večeras nije uspeo da iskoristi igrača više čak sat vremena, pa je podela bodova najpravedniji rezultat.

Inače, za tim Granade ponovo je poslednjih 15 minuta na terenu proveo donedavni igrač Crvene zvezde Njegoš Petrović.

Granada je ostala prva iznad crte sa 25 bodova, četiri više od Kadiza i Alavesa i očigledno je da će se ove tri ekipe najviše boriti za mesto koje ostavlja u eliti.

U narednom kolu, Granada gostuje Valensiji, a Kadiz dočekuje Rajo Valjekano.