Posle Ćavija, Laporta najavio čak tri zimske bombe, jedna je "Zlatna lopta"?!
Barselona dodaje gas.

Povezane vesti
La Liga objavila nova dokumenta i tera Sud da poništi Olmovu registraciju, ODMAH?!
Rafinja VS. Argentinci, runda druga, ovo je već postalo lično! Ko će se večeras smejati?
Don Karlu počelo suđenje, preti mu zatvor?!
Revija golova, ali i sijaset sudijskih grešaka, grmi Sosijedad, ali ne ćuti ni Anćeloti!
Ćavi Ernandes je noćas i zvanično postao trener Barselone, ali to je tek početak velikih potpisa na "Kamp nou".
Predsednik Đoan Laporta potvrdio je kasno sinoć da će nakon Ćavija, i u dogovoru sa njim, klub krenuti u potragu za čak tri pojača u zimskom prelaznom roku.
Laporta nije otkrivao imena, ali je naglasio da jedno pojačanje mora da bude "svetske klase".
"Planiramo da se pojačamo na tri pozicije u zimskom prelaznom roku i da dovedemo jednog igrača koji će biti kandidat za "Zlatnu loptu". O konkretnim imenima pričaćemo sa Ćavijem, našim novim trenerom", rekao je Laporta.
Mediji se već utrkuju da otkriju koja imena su na Laportinoj listi. Novine su to da Dani Olmo više nije realna opcija, jer RB Lajpcig traži previše novca, a sve su manje šanse da dođe i Rahim Sterling zbog njegove velike plate.
Ko onda može da dođe na zimu, a da nije skup?
Fiorentina je postavila cenu za Dušana Vlahovića na 80 miliona evra, na leto se očekuje popust na možda 50-60 miliona, ali Barsi treba napadač odmah, jer je karijera Kuna Aguera pod znakom pitanja, a Ćavi neće računati na Luka de Jonga.
Spekulisalo se da Ćavi želi brzog štopera i da bi to mogao da bude Žil Kunde, ali i da ceni Kingslija Komana.
Pred nama je nekoliko uzbudljivih nedelja na "Kamp nou", deluje da će Barsa biti najaktivnija na zimskoj pijaci.
0 Komentara