Posle svega što je uradio za Fulam, Mitar doživeo zvižduke na ''Krejven Kotidžu''

20:34

Ipak, nisu navijali Fulama bili jedinstveni u takvoj reakciji.

Epa/Nigel Roddis

Ekipa engleskog Fulama imala je večeras na svom ''Krejven Kotidžu'' generalnu probu za novu premijerligašku sezonu, a rival joj je bio nemački Hofenhajm.

Fulam je taj meč dobio sa 2:1, a posle brojnih informacija u medijima kako naš Aleksandar Mitrović želi da napusti Fulam i ode u Al Hilal, postavljalo se pitanje kako će navijači reagovati na tu njegovu želju.

Najbolji strelac Fulama je u igru ušao u 68. minutu, uz aplauze, ali i uz tvižduke od strane dela navijača, a tako je bilo i dok se zagrevao pored aut-linije.

Inače, Fulam je poveo u 51. minutu golom Himeneza, izjednačio je Promel šest minuta kasnije, a domaći su do pobedonosnog gola došli samo pet minuta posle Mitrovićevog ulaska u igru - Bazi je bio strelac u 73. minutu za konačnih 2:1.

Uz Mitrovića je u ekipi Fulama nastupio i naš reprezentativni vezista Saša Lukić koji je na terenu proveo svih 90 minuta.