Poslednja vest - povreda koja može da odredi prvaka Španije!
Da li je ovo najteži mogući udarac u najtežem trenutku?

Povezane vesti
Kao što smo preneli Luis Suarez je doživeo povredu na današnjem treningu a ubrzo je stigla i potvrda da će Urugvajac propustiti nekoliko utakmica.
Iz nekoliko pouzdanih izvora stigla je potvrda da će Urugvajac pauzirati sigurno tri nedelje, i da će u tom periodu propustiti četiri utakmice.
Meč protiv Betisa u nedelju bi svakako propustio zbog suspenzije, ali nakon toga neće igrati ni protiv Eibara i Ueske koji se žestoko bore za opstanak, te na gostovanju Atletiku u Bilbau.
Nema dileme da je ovo najteži udarac za Simeonea u ključnom trenutku. Luis Suarez je postigao 19 pogodaka i dodao dve asistencije u La Ligi, te je učestvovao u blizu 50% pogodaka Atletika ove sezone.
Podsetimo, Atletiko je lider sa 66 bodova, Barsa ima 65, a Real 63, a u subotu od 21.00 sastaju se Real i Barsa u ključnom meču pred nastavak borbe za titulu.
0 Komentara