sreda 02.06.2021.
23:02

Reprezentacija Francuske izgleda veoma moćno pred Evropsko prvenstvo.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Aktuelni prvak sveta, reprezentacija Francuske, verovatno je glavni favorit za osvajanje i Evropskog prvenstva imajući u vidu sa kakvom ekipom će se pojaviti na EP.

Oni su danas u Nici savladali reprezentaciju Velsa sa ubedljivih 3:0, stvorili su ogroman broj šansi, a od početka se videlo ko vodi glavnu reč.

Ovaj meč obeležio je i povratak Karima Benzeme u reprezentaciju Francuske, a upravo na ovom meču je promašio penal već u 27. minutu utakmice. Prethodno su gosti ostali sa igračem manje pošto je zbog igranja rukom Vilijams dobio crveni karton.

Ipak,Kilijan Mbape se pobrinuo za to da Francuzi na odmor odu sa prednošću od 1:0, igrao se 35. minut kada je napadač PSŽ-a uspeo da pogodi mrežu.

Odmah početkom drugog dela igre pogodak Antoana Grizmana koji gađa rašlje za 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Osman Dembele u 79. minutu.