Povreda Markeca, autogol Tošića, pobeda Bešiktaša!

nedelja 27.09.2015.
20:34

U velikom derbiju turskog prvenstva videli smo čak 5 golova.

Igrao se veliki derbi turskog prvenstva između Bešikštaša i Fenerbahčea, a na kraju je pobedu slavila ekipa za koju igra srpski internacionalac, Duško Tošić, dok je Lazar Marković morao pognute glave van terena.

Nakon 90 minuta igre bilo je 3:2 (2:1).

Lazar Marković je bio najbolji igrač prvog poluvremena, bez obzira što je njegova ekipa ovaj deo igre gubila sa 2:1.

Turski mediji su ga nazvali i "srpskim Juseinom Boltom" zbog brzine, zadavao je mnogo problema odbrani Bešiktaša što ste mogli i da vidite na OVOM snimku.

Kjaer je autogolom doveo domaće u prednost, samo 4 minuta kasnije je Mario Gomez doveo Bešiktaš u vođstvo od 2:0, da bi u 32. minutu Duško Tošić načinio grešku i nesrećno poslao loptu u svoj gol za 2:1 čime je dao nadu gostima da mogu da izbore bolji rezultat.

Lazar Marković je zbog povrede morao da napusti teren u 38. minutu, još uvek je nepoznato o kakvoj se povredi radi i koliko će odsustvovati sa terena.

Van Persi je ušao u igru u 61. minutu, a bilo mu je potrebno samo 4 da izjednači rezultat.

Ipak, mario Gomez je pravi junak domaćih, u 74. minutu je doveo domaće do prednosti i ispostaviće se kasnije, postavio je konačan rezultat za tri boda Bešiktaša.