Prekid na "Madejskom" zbog magle

petak 30.12.2016.
22:33

Utakmica 24. kola engleskog Čempionšipa između Redinga i Fulama prekinuta je nakon prvog poluvremena zbog nepovoljnih vremenskih uslova.

twitter.com/ReadingFC

Jedan od najinteresantnijih mečeva 24. kola engleskog Čempionšipa koju su ekipe Redinga i Fulama trebalo da odigraju na stadionu "Madejski" prekinuta je na poluvremenu.

Okršaj trećeplasiranog tima engleske druge lige i tima koji sa klupe predvodi naš Slaviša Jokanović moraće da bude dovršen nekom drugom prilikom, a razlog za prekid leži u nepovoljnim vremenskim uslovima.

Magla koja se nadvila nad stadion Redinga dovela je do ovakve sudijske odluke, premda prisutni na stadionu na društvenim mrežama dele fotografije koje svedoče da vremenski uslovi nisu bili tako nepovoljni, te da je meč mogao da bude završen.

Dodajmo još i to da je utakmica prekinuta pri rezultatu 0:0 i da će naknadno biti odlučeno kada će biti dovršena.