21:01

Panatinaikos slavi Sebastijana Palasiosa.

pao.gr
pao.gr

Fudbaleri Panatinaikosa savladali su Aris u Solunu rezultatom 2:1 u okviru 22. kola grčke Superlige.

Izabranici Ivana Jovanovića ostvarili su veoma bitnu pobedu u gostima pred nastavak šampionske trke u kojoj "zeleni" posle večerašnjeg meča imaju prednost.

Nije dobro počelo po goste iz Atine, igrao se 10. minut kada je Mozes Odubadžo na dodavanje Daride doveo domaćina u vođstvo.

Nakon toga, usledio je veliki preokret.

Panatinaikos je poravnao rezultat u 36. minutu zahvaljujući pogotku Danijela Mansinija, dok je njegov sunarodnik Sebastijan Palasios u 86. minutu doneo pobedu svom timu.

Ekipa srpskog stručnjaka ostala je na prvoj poziciji Superlige Grčke sa 51 bodom, četiri više od AEK-a koji ima i dve utakmice manje.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.