20:25

Viljareal prekinuo negativnu seriju.

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Viljareal iz prvog šuta u prvom minutu dolazi do vođstva.

Gomez koristi asistenciju Morena, Dmitrović savladan već u prvom minutu. Čekali smo VAR potvrdu, ofsajda nije bilo.

Odlični Moreno upisuje još jednu asistenciju, ovog puta za Karlosa Baku. Kolumbijac pogađa u 34. minutu i to je 2:0 za goste

Domaći Eibar je imao fenomenalnu priliku da smanje rezultatski zaostatak, Estupinan pravi penal - Burgos preuzima odgovornost i promašuje. Asenjo lako čita defanzivca Eibara, ništa od gola domaćih u 42. minutu.

Drugo poluvreme donosi bolji Eibar, u55. minutu smanjuju na 2:1 - Enrič sjajnim golom vraća Eibar u igru.

Baka je imao šansu da "overi" trijumf, Dmitrović sjajno brani pokušaj iskusnog napadača.

Domaći su imali i igrača više od 80. minuta, Kapue dobija direktan crveni. To nije smetalo Viljarealu da stigne i do svog trećeg gola na večerašnjoj utakmici, Pedraza pogađa za konačnih 3:1.