nedelja 11.04.2021.
22:53

Još jedno razočarenje za Madriđane u Sevilji.

EPA-EFE/Jose Manuel Vidal

Betis dosta bolji od Atletika večeras, na kraju remi i podela bodova (1:1). "Jorgandžije" ostaju lideri, ali sa svega bodom prednosti u odnosu na Real i dva boda prednosti u odnosu na Barselonu.

"Jorgandžije" su odlično krenule u večerašnji meč.

Janik Karasko donosi prednost posle samo pet minuta igre, Belgijanac se odlično snalazi posle odbitka - 1:0.

Desetak minuta kasnije Saul se oprobao, Bravo na mestu. A onda fenomenalni gol Telja.

Nekadašnje dete Barselone se odlično snalazi posle asistencije Morena - 1:1 u 20. minutu.

Atletiko se u potpunosti urušio u drugom poluvremenu, ali na golu Oblak ispravlja greške svojih defanzivaca.

Slovenac je u par navrata imao sjajne intervencije, pokušao je Garsija, zatim i rezervista Lajnez, ali Slovenac je nepremostiv. Imao je Betis još par kontri, ali "zelenima" je falio završni pas.

U nadokandi smo imali veliku priliku Koree, ali Klaudi Bravo odlično brani pokušaj Argentinca.

Atletiko tako posle poraza od Sevilje u Sevilji u prethodnom kolu, odnosi tek bod na drugom uzastopnom gostovanju u Andaluziju.