subota 06.03.2021.
22:53

Talentovani fudbaler se predstavio u sjajnom svetlu.

EPA-EFE/Jesus Diges

Fudbaleri Barselone savladali su Osasunu u Pamploni sa 2:0 u okviru 26. kola španske Primere.

Domaćin je prvi pripretio, probao je Barha čiji je udarac u korner sklonio Ter Štegen.

Barsa je potom dodala gas i povela u 30. minutu kada je Đordi Alba iskoristio lepo dodavanje Mesija i zakucao loptu u prvi ugao golmana.

Nedugo zatim pripretio je Garsija na drugoj strani, međutim u drugom poluvremenu videli smo dosta slabiji ritam.

Iskoristila je Barselona to da postigne još jedan gol i tako otkloni dilemu oko pitanja pobednika.

Talentovani Ilai Moriba je u 83. minutu zalomio svog čuvara u kaznenom prostoru posle dodavanja Mesija i levom nogom savladao nemoćnog Ereru svega petnaest minuta po ulasku u igru.

Barsa se ovom pobedom približila Atletiku iz Madrida na dva boda s tim što Katalonci imaju čak dve utakmice više u ovom trenutku.