nedelja 18.04.2021.
18:06

"Jorgandžije" efikasne.

EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

Atletiko slavio sa 5:0 i tako poslao jasnu poruku Real Madridu, Barseloni, ali i Sevilji. Alaves slavio u derbiju "fenjeraša".

Alaves - Ueska 1:0

Borba za opstanak se nastavlja.

Drugo poluvreme nam je donelo bolje prilike, Ueska je pripretila preko Vavra, ali šut odlazi tik pored gola.

Na drugoj strani Alaves je i došao do vođstva, ali je ubrzo gol Lukasa Pereza poništen zbog ofsajda.

Domaći dolaze do bitne pobede, Roberto Batalja postiže gol vredan tri boda u 85. minutu.

Atletiko Madrid - Eibar 5:0

"Jorgandžije" su mini-seriju od dve utakmice bez pobede završile na krajnje ubedljiv način.

Odlična završnica prvog poluvremena, Simeoneovi momci postižu dva gola u dva minuta za prednost od 2:0 pred odlazak na pauzu

Korea donosi prednost od jednog gola u 42. minutu, Argentinac se odlično snašao posle kornera. Koreao ubrzo dolazi i do svog drugog gola, asistencija Karaska za 2:0 u 44. minutu.

Drugo poluvreme su nastavili u istom ritmu.

Madriđani dolaze do 3:0 u 49. minutu, ovog puta Karasko sam rešava akciju i postiže gol.

Samo četiri minuta kasnije Dmitrović ponovo vadi loptu iz mreže, Korea upisuje asistenciju a Ljorente gol za 4:0. Mladi Španac je došao i do svog drugog gola večeras, još jedna asistencija Karaska - 5:0 u 69. minutu