22:53

Neverovatna predstava Kumanovih momaka.

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Barsa u odličnom ritmu, Real Sosijedad stradao (6:1).

Prvu pravu priliku je imao Isak. Mladog Šveđanina navodno prati i Barselona, ovog puta njegov šut brani Ter Štegen.

Pedri je potom imao dobru priliku, Remiro odličan. A onda smo videli i prvi gol, Grizman se odlično snalazi posle odbitka i to je 1:0 za goste u 37. minutu.

Isak je ubrzo imao još jednu priliku, Ter Štegen je ostao nerešiva enigma za napadača Sosijedada. U 43. minutu videli smo i drugi gol Barse. Lepa asistencija Mesija, Dest pogađa za 2:0 tik pred odlazak na pauzu.

Amerikanac je po povratku sa pauze upisao i svoj drugi gol - Alba asistira Destu za 3:0 u 53. minutu. Samo tri minuta je mirovala mreža Sosijedada, Buskec nalazi Mesija. Argentinac beži odbrani domaćina i to je 4:0 u 56. minutu

Svi smo čekali popularnu "petardu". U 66. i 68. minutu videli smo dva poništena gola Katalonaca, ali Dembele nije odustajao - Francuz koristi asistenciju Moribe za novi gol i 5:0 u 71. minutu

Baskijci su uspeli da se upišu na semafor, Muguruza pogađa u 77. minutu za utešni gol i rezultat 5:1.

Gosti su nastavili da traže još golova, Mesi upisuje još jedan gol i to je konačnih 6:1 za petu prvenstvenu pobedu zaredom. Prelep timski gol Katalonaca.