nedelja 10.03.2019.
22:39

Pobeda Reala ostala u velikoj senci neverovatnih scena u Valjadolidu.

EPA-EFE/NACHO GALLEGO

Fudbaleri Reala iz Madrida ostvarili su pobedu u Valjadolidu gde su savladali domaći tim sa 4:1.

Nije dobro krenulo po pulene Santijaga Solarija koji su u 12. minutu skrivili penal koji ipak nije uspeo da iskoristi Ruben Alkaraz.

Ono što nije uspeo on, pošlo je za nogom Serhiju Gvardioli dva minuta kasnije, ali njegov pogodak nije priznat nakon što je sudija Mancano poništio pogodak nakon odgledanog VAR snimka. Ono što će podići mnogo prašine na Pirinejima jeste to što se u VAR sobi nije našao niko od sudija!?
Nije to previše smetalo domaćinu koji je poveo u 29. minutu kada je Mohamed Tuhami zatresao praznu mrežu Madriđana.

U drugom poluvremenu usledio je totalni preokret koji je doneo Karim Benzema.

10:39

A niko da skonta penal za Valjadolid na 20 metara od gola? I izmisljeni crveni Kazemiru?

Boixos_Nois
01:40

​Kazemirov tek prvi crveni karton u Realu, a drugi u čitavoj karijeri lol (drugi je dobio u dresu Sao Paola)

Urossi
01:00

Klub se oglasio na svom sajtu da je i zvanicno promenio ime,sada je Real Var Madrid.

Mirjevac
00:08

Kao je real radio i radi sa sudijama, sad to isto radi i sa VAR, sve zivo i svugde podplacuje i manipulise, dokle bre vise? Kad ce ovi iz UEF- e i FIF-e d stanu na kraj toj mucki i korupciji reala i Pereza?

Колатерална Штета
00:04

Nije mi jasno zašto je Kazemiro dobio crveni??? Zbog faula nije...

Badr Hari
01:14

Nije, Manzano mu je dao crveni kako bi uništio Real, ali čak ni to nije pomoglo Valjadolidu. :D

Mirjevac
02:49

Mozda sto se izvinjavao onim igracima kojima je noge lomio?

GoHard
Sunday, 10.03.2019
23:56

Kakav VAR skandal? Ta soba je prikazana kada struje nije bilo na stadionu i kada je tek dosla, kasnio je pocetak utakmice, boli 4 od 5, polako :D

Badr Hari
01:07

Ma jasno, uvek su kod VAR intervencija prikazivali prazne VAR sobe, bez struje i posade, tako da ne vidim šta je ovde bilo neuobičajeno? Svi su u velikim bolovima zbog 4 pokr... pardon 'osvojene' LŠ i šta će sada od muke nego da 'izmišljaju' kako su pokradeni Levante, Valjadolid itd. :D

23:44

U koloni A Imamo Manzano, VAR, skandal, pljačka. Dakle kolona A je... ili možda konačan odgovor? :D

23:40

Ahaha, kakva brutalna pljačka by Jesús Gil Manzano. Najvažnije je da se on 'konsultovao' sa VAR sobom u kojoj nije bilo NIKOGA (mora da je Lahozu, Mallencu, Fernándezu, Villanuevi, Hernándezu i ostalim 'galaktikosima' nešto 'iskrslo' u poslednjem trenutku), to nema ni u crtanim filmovima. :D I nakon što je umesto 3:0 na semaforu stajalo 1:1, pa potom 1:2 i 1:3, tj. kada je Manzano sve i u potpunosti završio, eto nama 10 min. pred kraj drugog žutog za čoveka koji je godinama zaštićen i od prvog, a kamoli drugog žutog ili nedajbože crvenog kartona. Kakva smehotresna olimpijada. :D