Primera - Betis preokretom do bodova

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
nedelja 27.09.2015.
13:50

Današnji program u Primeri počeo je utakmicom u Hihonu, gde je Betis kao gost osvojio ceo plen.

U nedeljnom matine terminu, ekipa Betisa je kao gost savladala domaći Sporting u Hihonu rezultatom 2-1.

Posle prvog poluvremena nije tako izgledalo, pošto je taj deo igre domaćin dobio sa 1-0, golom Kastra, na asistenciju Alena Halilovića.

Međutim, u nastavku potpuni preokret gostiju iz Sevilje. Tek što je počelo drugo poluvreme, Hoakin je izjednačio na 1-1, a preokret i sva tri boda ekipi Betisa doneo je asistent kod prvog gola Ruben Kastro.

Ovo je druga pobeda Betisa u šest odigranih kola, kojom se tim iz Sevilje učvrstio na sredini tabele, a Hihon je pretrpeo treći poraz i ostao na ukupno pet osvojenih bodova.

Sve golove iz Hihona možete da vidite OVDE.

Današnji program se nastavlja od 16 časova, utakmicom između La Korunje i Espanjola.