ponedeljak 29.04.2019.
22:57

Uzbudljivo je bilo na poslednjem meču 35. kola prvenstva Španije.

EPA-EFE/QUIQUE GARCIA

Fudbaleri Betisa odigrali su nerešeno 1:1 na domaćem terenu protiv Espanjola u 35. kolu španske Primere.

Posle nešto boljeg početka domaće ekipe, Katalonci su preuzeli inicijativu, pa su poveli u 37. minutu golom Serhija Dardera koji je matirao Roblesa nakon velike greške u odbrani.

Ni u drugom delu meča Andalužani nisu uspeli da pronađu svoj ritam, Espanjol je stigao do pogotka preko Iglesijasa, ali je on bio poništen zbog ofsajda.

Usledili su pokušaji "Zelenih" da promene ishod večerašnjeg meča, posle nekoliko promašenih prilika ipak su uspeli da izbegnu poraz golom Zuhara Fedala u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Betis se nalazi na poziciji broj 12 sa 44 boda, dok je Espanjol sa istim brojem bodova na 10. mestu.