20:28

Uzbudljivo je bilo u Ueski.

twitter.com/LaLiga

U terminu od 18.30 u 11. kolu španske Primere danas su odigrane dve utakmice.

Ueska nije imala sreće da prekine niz od devet utakmica bez pobede pošto je na svom terenu remizirala sa Hetafeom 1:1.

Poveli su domaćini u 50. minutu preko Ksavijera Ečeite i do samog finiša susreta činilo se da će Ueska konačno upisati tek drugu pobedu u Primeri, ali onda je usledio hladan tuš u prvom minutu nadoknade vremena pošto je Horhe Molina postavio konačan rezultat.

U okršaju dva reprezentativca Srbije Aleksandra Jovanovića i Nemanje Maksimovića nije bilo pobednika, a obojica su odigrala čitav meč.

Meč od kojeg se mnogo očekivalo u Sosijedadu između domaćina i Sevilje nije nam doneo previše uzbuđenja, pa su mreže mirovale nakon 90 minuta igre.