Primera - Ludnica na Zorilji, Oreljana umalo srušio Sevilju, a onda je stvar u svoje noge preuzeo GOLMAN!

subota 20.03.2021.
23:00

Ovo ne viđamo baš često...

EPA-EFE/R. GARCIA

U veoma uzbudljivom meču 28. kola španske Primere, Sevilja je uspela da u Valjadolidu izbegne poraz i na kraju izjednači 1:1 i to pogotkom golmana Bonao u poslednjem trenutku meča.

Posle velike borbe u prvom poluvremenu, dogodio se veoma bitan detalj iz 44. minuta kada je Rekik srušio Vajsmana u kaznenom prostoru svoje ekipe i napravio penal.

Siguran sa bele tačke bio je Fabijan Oreljana.

U nastavku, Sevilja je krenula na sve ili ništa, sjajnu priliku je propustio De Jong koji je pogodio stativu i nakon toga bio blizu gola, a onda se dogodilo pravo čudo.

Posle gužve u kaznenom prostoru u poslednjem napadu Sevilje na meču, defanzivci Valjadolida procenili su da će lopta od stative izaći u gol-aut, ali kako su samo prevarili... Lopta čudom stiže do golmana Bonoa koji je u maniru rasnog strelca pogodio mreži i sprečio poraz svog tima.

Neverovatan detalj možete pogledati OVDE.

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj nastupao je za Andalužane sve do 67. minuta kada ga je zamenio Ivan Rakitić.

Ranije danas, Ueska je remizirala sa Osasunom u utakmici bez pogodaka.