subota 17.10.2015.
23:58

Ubedljive pobede Valensije i Espanjola u poslednjim subotnjim mečevima osmog kola španske Primere.

BETA/AP Photo/Laurent Cipriani

Ekipa Valensije je večeras pred svojim navijačima na ''Mestalji'' ubedljivo savladala ekipu Malage rezultatom 3-0.

Počelo je autogolom Čarlsa u 19. minutu utakmice, a kada je u 33. Andre Gomes povisio na 2-0, bilo je prilično izvesno kako će se završiti ovaj duel.

Ovaj rezultat ostao je na snazi sve do finiša meča, do 88. minuta, kada su domaći iznudili jedanaesterac, a konačnih 3-0 postavio je Pareho sa bele tačke.

Penal su imali i gosti u 38. minutu, ali Duda nije uspeo da savlada golmana VAlensije Domeneka.

Golove iz Valensije možete da pogledate OVDE.

Sličan razvoj događaja viđen je i u Sevilji, ali u režiji gostiju. Betis je ugostio ekipu Espanjola koja je na kraju trijumfovala rezultatom 3-1.

Espanjol je poveo već posle četiri minuta igre, golom Enca Roka i taj pogodak je bio jedini u prvom poluvremenu. Posle samo šest minuta igre u nastavku Kaisedo je duplirao prednost gostiju, da bi samo četiri minuta kasnije Viktor Sančez je povisio na 0:3!

Do kraja, Betis je uspeo samo da dođe do počasnog gola, i to preko Vinćenca Renelje u 89. minutu - 1:3.