nedelja 11.11.2018.
22:40

Argentinac upisao četvrtu uzastopnu pobedu od kako je na klupi Reala.

EPA-EFE/SALVADOR SAS

U poslednjoj utakmici 12. kola španske Primere, fudbaleri Reala ostvarili su novu pobedu u Vigu pošto su savladali Seltu sa 4:2.

Nedugo zatim, Real je mogao da udvostruči prednost preko Krosa koji nije uspeo da pogodi gol. Zapretila je i Selta udarcem Bufala, ali se na odmor otišlo minimalnom prednošću "Kraljevskog kluba".

Veoma raspoloženi Benzema je početkom drugog poluvremena pogodio i prečku, ali ono što nije uspeo on učinio je defanzivac domaćih Kabral koji je nespretno savladao sopstvenog golmana u 56. minutu.

Pet minuta kasnije, ekipa iz Viga smanjuje prednost prvaka Evrope pošto je Hugo Maljo savladao Kurtou nakon lepe akcije.

Međutim, sve dileme oko konačnog ishoda otklonio je Serhio Ramos pogotkom iz penala u 83. minutu meča, na kraju je Selta ostala sa igračem manje pošto je četiri minuta kasnije isključen Kabral.

Na 4:1 povisio je Dani Sebaljos u prvom minutu nadoknade vremena, a utešni gol za domaće delo je Braisa Mendeza dva minuta kasnije.