20:52
Izvor: Beta

Odigrana su još dva susreta trećeg kola.

EPA-EFE/PACO CAMPOS

Fudbaleri Valensije osvojili su samo bod kod kuće protiv povratnika u elitni rang, Ueska je bila daleko bolji rival, na kraju 1:1 (1:0).

Poveli su domaći igrači, Vas je sjajno izveo slobodan udarac, 1:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na omor, a onda je krenula opšta ofanziva Ueske, najpre Domenek brani pokušaj Pulida sa par metara, ali potom Siovas postiže pogodak glavom u 64. minutu, 1:1.

Bilo je prilika na obe strane do kraja, Kondogbija i Gameiro su pretili gostima, udarac veziste odbranio je golman, bivši napadač Atletika je bio neprecizan.

Ueska je najbolju priliku za preokret propustila u 86. minutu, kada je Domenek sjajno intervenisao nakon pokušaja Parade.

Na kraju podela bodova, Valensija ima četiri boda nakon tri kola, Ueska je osvojila drugi bod.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras Elče u gostima sa 3:0 (0:0), u trećem kolu španskog prvenstva.

Sosijedadu je to prva pobeda posle dva nerešena rezultata na početku nove sezone.

Poveli su u 55. minutu, strelac je bio Portu na asistenciju Mikela Merina.

U 77. minutu su dobili penal, koji je u gol pretvorio Adnan Januzaj, da bi konačan rezultat u četvrtom minutu nadoknade postavio Lopez, Merino je upisao drugu asistenciju.

Do kraja nije bilo promene, prva pobeda Sosijedada, težak poraz povratnika Elćea na startu.