Primera - Valjekanu bod na Rijazoru!

ponedeljak 01.02.2016.
22:39

U poslednjoj utakmici 22. kola španske Primere, Valjekano osvojio važan bod na gostovanju La Korunji.

Fudbaleri La Korunje i Valjekana podelili su bodove u poslednjoj utakmici 22. kola primere. Njihov duel je završen bez pobednika, rezultatom 2:2, što je već 12. remi La Korunje ove sezone.

Na prvi gol se čekalo samo osam minuta, kada je Miku doveo Valjekano u vođstvo od 1:0, a domaćin je ekspresno odgovorio preko Lukasa Pereza u 19. minutu, za izjednačenje na 1:1.

Novo vođstvo Valjekana usledilo je u 23. minutu, kada je Miku bio u ulozi asistenta, a egzekutor je Hozabed - 1:2.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, a tek što je počelo drugo, Fajr je savladao golmana gostiju Karlosa za konačnih 2:2.

Posle ovakvog ishoda, La korunja ima 30 bodova na devetom mestu na tabeli, a Valjekano je i dalje u opasnoj zoni sa 20 bodova na 18. mestu na tabeli Primere.