sreda 11.05.2022.
21:10

Sada su daleko od opstanka, doživeli su novi poraz...

@ASSEofficiel/Twitter

Sent Etjen je bio veoma blizu danas, malo je falilo da pobede jer su vodili sa 0:2 na poluvremenu, ali su doživeli totalni kolaps u drugom poluvremenu.

Buanga i Jusuf su u prvom poluvremenu doveli Sent Etjen do prednosti od 0:2, a onda je domaćin početkom drugog poluvremena za samo 10 minuta uspeo da preokrene rezultat.

U 52. minutu Bard pogađa za 1:2, da bi Delor u 60. minutu izjednačio rezultat. Na 3:2 povisio je isti igrač, Delor, u 62. minutu, da bi konačnih 4:2 postavio Budaui u 80. minutu.

Nica nastavlja borbu za Ligu šampiona, zaostaju dva boda za Monakom koji je treći na tabeli, dok Sent Etjen mora da osvoji četiri boda više u odnosu na protivnika u poslednja dva kola, Lorijen mu beži tri boda...

Ukoliko ostanu na 18. poziciji igraće baraž za opstanak u ligi.