Probudio se Luka Jović - Gol i asistencija Srbina oduševili "San Siro"!

22:38

Zablistao je napadač Milana.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Najbolju partiju od dolaska u Milan večeras je pružio Luka Jović.

Srbin je briljirao večeras protiv Frozinonea u meču 14. kola italijanske Serije A i svojim golom i asistencijom bio najzaslužniji za trijumf domaćina na "San Siru" rezultatom 3:1.

Iskoristio je Jović odustvo Olivije Žirua zbog koje ga je trener Stefano Pioli uvrstio u startnu postavu večeras i postigao "prvenac" za Milan iz voleja u 43. minutu.

Vođstvo Milana udvostručio je Kristijan Pulišić nakon što je umakao defanzivcima gostiju i pogodio mrežu Frozinonea.

Jović je ponovo bio u centru pažnje kada je u 74. minutuglavom spustio loptu pravo na nogu Fikaju Tomoriju, a štoper domaćih postigao treći gol za Milan.

Poraz gostiju ublažio je Marko Breskijanini iz slobodnog udarca osam minuta pre kraja meča.