subota 30.10.2021.
20:28

Srbin učestvovao u trijumfu svoje ekipe.

EPA-EFE/Juan Carlos Cardenas ↑ collapse

U okviru 12. kola španske Primere, fudbaleri Valensije savladali su Viljareal kod kuće sa 2:0.

"Slepi miševi" su tako prekinuli niz od sedam utakmica bez pobede, a poslednji trijumf upisali su 12. septembra protiv Osasune.

Imao je Viljareal terensku inicijativu i veći posed lopte u prvom poluvremenu, ali Valensija je bila ta koja je postigla gol u 43. minutu kada je Hugo Giljamon u stilu sjajnih napadača "bocnuo" Ruljia.

Ekipa Unaija Emerija je pokušala da se vrati u meč, međutim sve je palo u vodu kada je Moreno skrivio penal.

Sa bele tačke siguran je bio Karlos Soler u 77. minutu koji je postavio i konačan rezultat.

Reprezentativac Srbije Uroš Račić bio je na terenu do 53. minuta kada je zamenjen.