Promašaj decenije koji bi Paunov Reding mogao da košta i ulaska u Premijer ligu!

petak 02.04.2021.
20:27

Ovo je bukvalno neverovatno šta je uspeo!

Fudbaleri Redinga propustili su veliku šansu da pobede Barnsli u direktnom duelu u borbi za plej of, pošto su remizirali rezultatom 1:1.

Ekipa Veljka Paunovića danas je gostovala direktnom rivalu u borbi za plej of, a nadamo se da detalj iz 74. minuta neće odrediti konačan plasman na kraju sezone, jer je ovo bila utakmica od "šest bodova".

U 74. minutu, bek Barnslija nije video da je jedan igrač Redinga ostao u petercu, vratio je loptu ka svom golmanu i tako napravio stopostotnu šansu rivalu. Ipak, Lukas Žoao je promašio nemoguće, golman Barnslija je već bio savladan, gol je bio potpuno prazan, a on je uspeo da promaši i kandiduje se za promašaj sezone, a tu situaciju pogledajte OVDE.

Prethodno je Reding vodio od 34. minuta, posle sjajne duge lopte Rinomote preko celog terena, Ežaria je pogodio za 0:1.

Ipak, na isteku sata igre, Reding je napravio penal, a siguran sa 11 metara bio je Movat.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Reding je ostao šesti na tabeli sa 63 boda,  umesto da je pobedom preskočio Barnsli koji ima 65. Za sve je kriv Lukas Žoao...

Pogledajte kako izgleda tabela i kako će biti gusto i neizvesno do samog kraja.