ponedeljak 13.09.2021.
23:40

Njegov prvi gol u takmičarskim mečevima posle nepunih godinu dana.

Beta/Dragan Gojić/Ds

Bivši napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći konačno je podsetio na svoje najbolje dane.

On je od ovog leta član izraelskog Beitara iz Jerusalima, a večeras je postigao i prvi gol u dresu ovog kluba. U meču drugog kola izraelskog šampionata Beitar je gostovao gradskom rivalu Hapoelu i trijumfovao veoma ubedljivo, rezultatom 3:0, a Boaći je trijumfu doprineo golom koji je postigao u 56. minutu meča. Prethodno je Tamir doveo Beitar u vođstvo u 20. minutu, a konačan rezultat postavio je Houja u 67. minutu utakmice.

Ovo je Boaćiju prvi gol u prvenstvenim utakmicama još od decembra 2020. godine kada je Zvezdi doneo pobedu na gostovanju u Zlatiboru.

Podsetimo, iz Zvezde je zimus otišao u poljski Gornjik, tamo se zadržao do kraja prošle sezone, ali bez golgeterskog učinka.

Zanimljivo, sada u Beitaru zajedno igra sa bivšim rivalom iz Partizana, crnogorskim vezistom Markom Jankovićem koji je takođe večeras bio u startnoj postavi protiv Hapoela.