nedelja 11.08.2019.
18:19

Dinamično i atraktivno od samog starta u derbiju!

EPA-EFE/Nigel Roddis

Fudbaleri Mančester junajteda su na startu nove sezone dočekali Čelsi, a nakon 45 minuta igre na "Old Trafordu" vode sa 1:0.

OVDE pogledajte sastave.

Čini se da je Čelsi bio bolji rival, puleni Frenka Lamparda igraju poprilično otvoreno i stvorili su veliki broj prilika pred golom domaćina.

Počeli je stativom, koju je Abraham pogodio u četvrtom minutu.

Usledilo je još par prilika za "Plavce", a onda je Zuma nespretno oborio Marsijala, sudija Tejlor je pokazao na kreč.

VAR je samo potvrdio njegovu odluku, Rašford je preuzeo odgovornost i efektno zatresao mrežu Čelsija sa bele tačke, 1:0.

Usledili su sve jači napadi Čelsija, malo je nedostajalo da ih Rašford još jednom umiri, ali je njegov pogodak iz 35. minuta opravdano poništen zbog očiglednog ofsajda.

A onda, 39. minut, Barkli u sjajnoj prilici, ali De Hea brani, da bi samo dva minuta kasnije sa samo par metera Emerson pogodio prečku!

Nije bilo promene rezultata do kraja prvog dela igre, očekuje nas puno uzbuđenja u nastavku, u to nema sumnje.