19:18

Interesantno prvo poluvreme na severu prestonice.

EPA-EFE/TIM KEETON

Fudbaleri Totenhema dočekali su Liverpul u 22. kolu Premijer lige.

Murinjo je u prvu postavu uvrstio i debitanta Tangangu, koji je bio veoma zapažen u prvih 45 minuta, postave pogledajte OVDE.

Već u trećem minutu velika prilika za Liverpul, Firmino je tukao sa par metara, ali je mladi Tanganga bio odlično postavlje, praktično je na liniji izblokirao njegov udarac, u nastavku se lopta odbija do Oksa, koji pogađa stativu, odbitak nekako uspeva da uštopuje Tanganga, da bi potom Gazaniga ščepao loptu.

Samo par minuta kasnije šansa na drugoj strani, Lukas je tukao nakon dobre solo akcije, ali pored gola "Redsa".

U 23. minutu velika šansa i za Van Dajka, ali je Gazaniga uspeo da ukroti njegov udarac glavom sa par metara.

Mane je imao dobru šansu u 36. minutu, ali je bio neprecizan, da bi samo minuta kasnije Liverpul stigao do prednosti.

Salah je u kaznenom prostoru rivala proigrao Firmina, ovaj je prijemom izbacio čuvara, namestio se na udarac i matirao Gazanigu za 1:0.

Mogao je Liverpul i ubedljivije da vodi, ali je Salah iz dobre pozicije u 43. minutu tukao pored gola rivala.