Prvak Evrope, sveta i Afrike, a to nije sve
Niko kao on.

Povezane vesti
Eduar Mendi je jedan od najtiših, a najvećih heroja.
Čelsi je napravio veliki korak ka četvrtfinalu Lige šampiona, a Mendi je ponovo sačuvao svoju mrežu.
Od kako je stigao u Čelsi leta 2020. godine kao potpuni anonimus iz Rena, na insistiranje Petra Čeha, za 24 miliona evra, Mendi postavlja rekorde i ispisuje istoriju.
Mendi je jedan od najboljih golmana sveta po svim statistikama u poslednje dve sezone, iako je imao jedan lošiji period na početku tekuće sezone.
Njegove brojke u Ligi šampiona su neverovatne, na osam utakmica ima čak šest pobeda, i isto toliko puta je sačuvao mrežu uz samo dva primljena gola.
Ne treba zaboraviti da je Mendi nedavno bio najzaslužniji za trofej Senegala na KAN, a da je samo šest dana kasnije branio u finalu SP za klubove, koje je takođe osvojio sa Čelsijem.
Inače, Mendi 1. marta puni 30 godina, a tek je u 28 stigao na veliku scenu, neverovatno, zar ne?
0 Komentara