PSŽ desetkovan pred Monako, otpao još jedan igrač!
Ko će činiti štoperski tandem sa Markinjosom?
Povezane vesti
Pomešaj ove noći "Krv i zlato" - Lans bacio petardu da je čuju i pariske komšije!
Ženesio se bez "devetke" spremao za Zvezdu i opet su isplivali njihovi problemi
U Marseju prekardašilo - Ovoj ekipi je potreban ozbiljan psiholog, navijači gube strpljenje
Kome se to obratio Dembele? - "PSŽ mora biti na prvom mestu, a ne pojedini igrači."
Samo dan nakon što je potvrđeno da Serhio Ramos neće moći da igra protiv Monaka, nova loša vest zadesela je Pariz Sen Žermen budući da jedan od dvojice standardnih defanzivaca Presnel Kimpembe takođe neće biti na terenu večeras.
PSŽ dočekuje večeras Monako u derbiju 18. kola Lige 1, a tim Maurisija Poketina suočava se sa ogromnim kadrovskim problemima.
Argentinac neće moći da računa na Ramosa, pa je projektovano da centralni par defanzivaca čine kapiten Markinjos i Kimpembe, ali je zbog stomačnih problema otpao ovaj potponji.
Od ranije su odsutni Nejmar, Julijan Draksler i Nuno Mendeš, pa od klasičnih štopera Poketino ima samo Kerera.
OPstaje da se vidi da li će prekomandovati nekog iz drugih pozicija ili će pokušati da fudbalerom koji nije često dobijao šanse u poslednje vreme.
Meč počinje od 20:45 na "Parku prinčeva".

0 Komentara