PSŽ prokockao dva gola prednosti, Brest živi san o Ligi šampiona

nedelja 28.01.2024.
22:43

Kiks Parižana.

EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Fudbaleri Pari Sen Žermena remizirali su na svom terenu sa ekipom Bresta rezultatom 2:2 u 19. kolu Lige 1.

PSŽ je imao dva gola prednosti u prvom poluvremenu, ali je Brest u nastavku uspeo da izvuče veliki bod.

PSŽ je poveo u 38. minutu kada je Asensio iskoristio asistenciju Barkole za 1:0.

U samom finišu prvog poluvremena, Kolo Muani je duplirao prednost Parižana i tada je delovalo da je sve gotovo.

Ipak, u 55. minutu Kamara je najavio povratak gostiju, a onda je 10 minuta pre kraja Pereira izjednačio na 2:2.

PSŽ je išao na sve ili ništa, mada je teško stvarao prave prilike, a sve je bilo gotovo kada je Barkola u nadoknadi dobio dva žuta kartona i automatsko isključenje.

PSŽ je uprkos remiju ostao lider sa 44 boda, šest više od Nice, dok je Brest nastavio da živi svoj san i ostao je treći na tabeli sa 35 bodova.