PSŽ-u sa Ali Ekspresa ne pomaže ni pokajnik Mbape, poraz izbegao i Tuluz!

subota 19.08.2023.
23:09

Domaćinu pripao slađi bod...

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Fudbalerima Pari Sen Žermena nikako da krene od početka nove sezone pošto ni večeras u drugom kolu francuske Lige 1 nisu uspeli da osvoje čitav plen.

Posle Lorijana, bod im je ovoga puta kao domaćin uzeo Tuluz gde je bilo 1:1.

Izabranici Luisa Enrikea lako su uspostavili terensku inicijativu, a posle promašaja Hakimija i Ramosa, na drugoj strani uzvratio je Desler, međutim promene rezultata do kraja poluvremena nije bilo.

Pet minuta igre bilo je potrebno Parižanima da postignu gol u drugom poluvremenu, ali je pogodak Zaire-Emerija bio poništen zbog ofsajda.

U 61. minutu dosuđen je penal za Pari Sen Žermen, odgovornost je preuzeo Kilijan Mbape koji se vratio u tim posle propalog transfera i pogodio sa bele tačke minut kasnije.

I kada se činilo da će Pari Sen Žermen konačno ostvariti pobedu, tako nije mislio Zakarija Abuklal koji je u 87. minutu sa penala postavio konačnih 1:1.

Kako PSŽ izgleda na terenu, Enrikeu se ne piše dobro u Gradu svetlosti...