Pucale ''petarde'' u Ligi 1, dominacija Tuluza i Marseja!
Marsej sve završio u prvom poluvremenu.
Povezane vesti
U francuskoj Ligi 1 se ovog vikenda igraju utakmice 18. kola, a ubedljive pobede ostvarile su ekipe Tuluza i Marseja.
Tuluz je na svom terenu sa 5:1 savladao ekipu Nice, što mu je treći trijumf u poslednja četiri kola i zahvaljujući tome se probio na sedmu poziciju.
Idalgo i Magri su svojim golovima obeležili prvo poluvreme, za 2:0 u korist Tuluza, a na početku drugog je Vai vratio nadu ekipi Nice. Ta nada nije dugo potrajala, jer je ekipa Tuluza do kraja postigla još tri gola. Idalgo je još jednom pogodio za 3:1 u 55. minutu, a zatim su pogađali i Kaseres i Vinjolo za konačnih 5:1.
Pet golova, ali kao gost, Marsej je večeras postigao protiv ekipe Anžea.
Fantastično je Marsej odigrao prvo poluvreme i u periodu od 19. do 40. minuta je postigao čak četiri gola. Kanonadu je započeo Guiri, a nastavili su Grinvud, Traore i Vea za nedostižnih 0:4.
Anže je na sanmom kraju prvog poluvremena stigao do počasnog gola koji je postigao Zbai, a u nastavku se za ''petardu'' pobdinuo Paišao, golom u 88. minutu za 1:5.
To ipak nije bio konačan rezultat, jer je Alevina u nadoknadi vremena ublažio debakl Anžea - 2:5.
Marsej se ovom pobedom izdvojio na trećem mestu na tabeli sa 35 bodova, a Anže je sada na jedanaestoj poziciji sa 22 osvojena boda.
0 Komentara