subota 21.08.2021.
21:34

Granada je ozbiljan tim.

EPA-EFE/Pepe Torres

U okviru drugog kola španske Primere, ekipa Valensije je ostala neporažena na gostovanju Granadi, bilo je 1:1.

Valensija je bila nešto ofanzivniji rival, ali nisu uspeli da stignu do gola, naprotiv, jeste njihov protivnik.

Igrao se 16. minut kada je Valensija imala dobar napad po desnoj strani, ali je nakon dobre intervencije odbrane, usledila kontra domaćina, najzaslužniji za početak akcije jeste levi bek Neva koji je stigao loptu, dodao do Bake koji fantastičnom loptom pronalazi Suareza,a ovaj pogađa za 1:0.

Ispostavilo se da to nije bio jedini gol na meču, pošto je Valensija izjednačila u samom finišu, Soler je bio strelac iz kaznenog udarca u 87. minutu utakmice.

Za Valensiju je igrao Uroš Račić, bio je starter i danas.

Prethodno je danas Alaves poražen na svom terenu od Majorke rezultatom 0:1, jedini gol je postigao Nino u 80. minutu meča, dok su Espanjol i Viljareal odigrali 0:0.