nedelja 18.04.2021.
20:30

Još dva remija u 31. kolu španske Primere.

EPA-EFE/Kai Foersterling

Uzbudljiva borba večeras u Sevilji, gde je domaći Betis i, pored dva vođstva, na kraju osvojio bod protiv Valensije - 2:2.

Na prvi gol se čekalo nepunih 12 minuta, kada je Hoakin asistirao, a Fekir pogodio za 1:0 u korist Betisa. Valensija je uzvratila deset minuta kasnije. Uroš Račić je imao važnu ulogu kod tog gola, proigrao je Guedesa koji šalje loptu u mrežu golmana Brava - 1:1.

Ipak, domaći na odmor odlaze sa novom prednošću, do koje su došli u završnici prvog poluvremena, kada je Hoakin upisao novu asistenciju, a mrežu Valensije zatresao Kanales - 2:1.

Ipak, u nastavku su gosti iznudili jedanaesterac koji je u 61. minutu realizovao Soler i postavio konačnih 2:2.

Betisu je ovo treći remi u nizu, ostao je na petom mestu sa 48 bodova, a Valensija je četrnaesta sa 35 bodova.

U isto vreme, bodove su podelili i Kadiz i Selta, u utakmici bez golova, 0:0.