Radaković i Čaušić stigli do boda protiv Spartaka, CSKA iskoristio igrača više
Odigrana su dva meča petog kola ruskog prvenstva.
Povezane vesti
Ovako se osvaja titula - Stankovićev Klub Briž "bacio petardu" najvećem rivalu i otvorio put do povratka na tron!
Čekali su šest decenija i dočekali, LASK Linc ponovo vlada Austrijom
Zenit penalom o kom će se pričati vratio titulu u Rusiji, Krasnodar veliki gubitnik
(VIDEO) Ronalda je neko prokleo u Al Nasru, promašaj za novi poraz u finalu i suze umesto trofeja!
Fudbaleri Arsenala iz Tule odigrali su nerešeno 1:1 sa moskovskim Spartakom.
Spartak je bio ofanzivniji tim, ali moraće da se zadovolji samo bodom na današnjem meču.
Srpski reprezentativci Uroš Radaković i Goran Čaušić odigrali su skoro svih 90 minuta za domaći tim, međutim nisu uspeli da donesu pobedu Arsenalu.
Spartak je poveo u 76. minutu preko Ponsea, koji je glavom zatresao mrežu domaćih uz desnu stativu, što je bilo dovoljno za pobedu.
Ipak, stiglo se do izjednačenja u samom finišu meča. Kluševič je postigao gol posle kornera za konačnih 1:1. Tkačov je imao ozbilnu priliku u nadoknadi vremena, ali je pogodio stativu, pa je rezultat ostao nepromenjen.
CSKA je pobedio Ahmat Grozni 2:0.
Moskovljani su konačno u drugom poluvremenu iskoristili igrača više, koga su imali od 23. minuta, posle drugog žutog kartona Karina. Poveli su 1:0 u 71. minutu, da bi potvrdili pobedu četiri minuta kasnije.
Posle ovih utakmica, CSKA je peti na tabeli sa devet bodova, Saprtak osmi sa sedam, Ahmat 10 sa šest, dok je Arsenal 13. sa dva boda manje.
0 Komentara