sreda 13.04.2022.
22:09

Atletiko je imao samo jedan šut u prvom poluvremenu.

Screenshot - Youtube.com: Balkan Info

Nekadašnji fudbaler Rade Bogdanović, gostujući u studiju RTS-a, nije bio zadovoljan onim što su gledaocima pružili Mančester siti i Atletiko Madridu u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona.

U fokusu bivšeg napadača, koji je poslednjih godina stekao popularnost svojom iskrenošču u javnim nastupima, rekao je da je za najnepopularniji rezultat na poluvremenu krivac Dijego Simeone.

"Vuk dlaku menja, ali ćud nikako. Simeone je jednostavno defanzivan trener i mrcvariće sve nas kraj ekrana kako bi na kraju došao do tog jednog gola. To mu je u trenerskom kodu", rekao je Bogdanović, koji je je tokom 90-ih upravo nosio dres Atletika.

Sa druge strane, nije mnogo iznenađen što je na poluvremenu Benfika odolela favorizovanom Liverpulu i stigla do 1:1.