Rajković bez primljenog gola, remi Espanjola i Đirone

subota 07.01.2023.
23:07

Rajković sačuvao svoju mrežu.

EPA-EFE/YOAN VALAT

Fudbaleri Majorke pobedili su večeras na svom terenu Valjadolid sa 1:0, u meču 16. kola španske Primere.

Strelac pobedonosnog gola za Majorku bio je Abdon Prats u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Na golu Majorke bio je srpski čuvar mreže Predrag Rajković.

Majorka je zabeležila šestu pobedu u prvenstvu i sa 22 boda zauzima 10. mesto na tabeli. Valjadolid je 15. sa 17 poena.

U narednom kolu Majorka će gostovati Osasuni, dok će Valjadolid dočekati Rajo Valjekano.

U drugom meču večeri u duelu između Espanjola i Đirone bilo je 2:2. Vilja je doveo goste u prednost u 32. minutu utakmice, da bi Puado izjednačio početkom drugog poluvremena.

Espanjol je preko Hoselua doveo domaće u prednost u 76. minutu meča, a onda je Erera u 85. minutu postavio konačnih 2:2.